|
Tak jsem se po dlouhé době rozhodla zase něco zveřejnit.
Předělaná dřívější báseň 'je tady tma'.
Zajímal by mě Váš názor :)
|
|
Moje první haiku...
|
|
|
|
|
|
Můj úkol do školy. Žádné mistrovské dílo, jen pro pobavení. :)
|
|
Báseň napsaná po ránu, jako zaznamenání útržků dnešního snu.
|
|
|
» vyhledávání
» menu
literatura [58/330] tématické soutěže chodník slávy chodník hanby nápověda pravidla pro autory podpořte nás kontakt statistiky online: 1» hrátky
Rýmy Náhodná slova Náhodné věty Generátor textu --- Puzzle Oběšenec Kámen, nůžky, papír Pexeso» narozeniny
opicka [18], Alexandra Yuki [17], ivetka1993 [15], snake_01 [4]» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.

