Tak jsem se po dlouhé době rozhodla zase něco zveřejnit. Předělaná dřívější báseň 'je tady tma'. Zajímal by mě Váš názor :)
přidáno 20.10.2013
hodnoceno 4
čteno 1031(10)
posláno 0
Moje první haiku...
přidáno 29.04.2013
hodnoceno 3
čteno 1492(14)
posláno 0
přidáno 19.04.2013
hodnoceno 3
čteno 1533(12)
posláno 0
přidáno 01.03.2013
hodnoceno 2
čteno 1467(20)
posláno 0
Můj úkol do školy. Žádné mistrovské dílo, jen pro pobavení. :)
přidáno 26.02.2013
hodnoceno 5
čteno 1225(16)
posláno 0
Báseň napsaná po ránu, jako zaznamenání útržků dnešního snu.
přidáno 25.02.2013
hodnoceno 9
čteno 1444(19)
posláno 0
» narozeniny
opicka [18], Alexandra Yuki [17], ivetka1993 [15], snake_01 [4]
» řekli o sobě
Singularis řekla o Severak :
Programátor, obdivovatel veřejné dopravy. Mívá (pro mě) krásné, zajímavé a netradiční nápady. Nebojí se experimentů, občas vystavuje i záměrně nedopsaná díla. Dobře se mi čte.
TOPlist

Chat ¬

- skrýt/zobrazit chat -


Poslední aktivity ¬


Nejčastěji komentující
v minulém měsíci ¬

A B C

© 2007 - 2026 psanci.cz || || Básně | Povídky | Webdesign & Programming